Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

KONTAKTY

GAUDETOP s.r.o.
Sofijské náměstí 3400/6
143 00 Praha 4
napište nám
IČ: 24201804
DIČ: CZ24201804

ANKETA

Z jakého předmětu chceš maturovat v roce 2018?

Matematika 35% Anglický jazyk 27% Český jazyk a literatura 19% Jiný předmět 19%

PRO KNIHKUPECTVÍ
Pro knihkupectví - eshop

Pro zaslání aktuální cenové nabídky pro knihkupectví nás můžete kontaktovat na email: tvojematurita@email.cz

Cenová nabídka se odvíjí zejména od počtu odebraných publikací.

Objednávku publikací můžete učinit vyplněním následujícího objednávkového formuláře pro knihkupectví nebo prostřednictvím emailu tvojematurita@email.cz.

V rámci objednání souhlasíte s obchodními podmínkami, které naleznete pod objednávkovým formulářem.

Fill out my online form.
Obchodní podmínky pro knihkupectví

 

1. Základní ustanovení

Prodávající/distributor/provozovatel internetového obchodu:
GAUDETOP s.r.o., IČ: 24201804, DIČ: CZ24201804
Československého exilu 1888/4
143 00 Praha 4

Kupující: je jakýkoliv návštěvník internetového obchodu www.tvojematurita.cz (knihkupectví), který vyplní a řádně odešle objednávkový formulář.

Obchodní podmínky jsou nedílnou součástí kupní smlouvy uzavřené vyplněním a odesláním objednávkového formuláře na webových stránkách www.tvojematurita.cz. Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s platnými právními předpisy v ČR.

2. Objednávka

Všechny vyplněné a odeslané objednávky prostřednictvím internetového obchodu www.tvojematurita.cz jsou závazné. Odesláním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil a souhlasí s těmito obchodními podmínkami. Kupní smlouva vzniká odesláním objednávky kupujícím. Vzniklou smlouvu (včetně dohodnuté ceny) lze měnit nebo rušit pouze na základě dohody stran nebo na základě zákonných důvodů. Po odeslání objednávky je kupující informován o celkové a konečné částce k úhradě včetně expedičních poplatků.

3. Práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího

Prodávající se zavazuje vyřídit objednávku a odeslat objednané zboží na adresu uvedenou v objednávce kupujícím v níže uvedené lhůtě. Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky kupujícího, pokud v objednávce prokazatelně chybí údaje nutné k úspěšnému vyřízení či odeslání objednávky a zároveň si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky, pokud požadované zboží nebude k dispozici. Kupující je oprávněn stornovat objednávku z jakéhokoliv důvodu do okamžiku jejího vyexpedování ze strany prodávajícího. Stornování objednávky do okamžiku jejího vyexpedování je kupující povinen učinit emailem na tvojematurita@email.cz. Kupující se zavazuje, že všechny údaje jím uvedené v objednávce jsou pravdivé a úplné. Kupující se zavazuje odebrat závazně objednané a zaslané zboží a zaplatit celkovou částku za objednané zboží včetně dopravného a dalších poplatků nutných k expedici zboží.

3. Dodání objednávky

Je-li objednané zboží na skladě, prodávající odešle zboží do deseti pracovních dnů od přijetí objednávky.  Není-li objednané zboží na skladě, je termínem dodání  deset pracovních dnů od dodání zboží na sklad. Součástí dodávky je daňový doklad.

4. Platební podmínky

Při první objednávce jsou publiace zasílány poštou na dobírku nebo na základě provedené bezhotovstvího platby předem. Další objednávky jsou na fakturu se splatností 2 týdny. Faktura bude vždy uvnitř balíku. Cena za kus je stanovená v návaznosti na odebrané množství a bude Vám sdělená naším obchodním konzultantem na email. Při fakturační částce nad 5 000 Kč poštovné neúčtujeme. Cena dopravy při objednávce do 5 000 Kč – Českou poštou, za přepravné dle ceníku pošty dle váhy. Pošta doručí objednávku většinou do 3 pracovních dnů od data podání. Pokud nebudete zastiženi, bude balíček uložen 14 dnů na Vaší poště. Prodávající je oprávněn určit, že některým kupujím bude zasílat objenané publikace na dobírku.

5. Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího, v den odeslání elektronické objednávky kupujícím. Změny obchodních podmínek jsou vyhrazeny.

ZTQ1N